Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

ROSSATORE XPRESS


price210

Szczególnie polecamy zabieg ROSSATORE XPRESS, dla skóry z problemami naczyniowymi i z trądzikiem różowatym.

 Podstawą innowacyjnego zabiegu dottore- rossatore xpress jest wykorzystanie adaptogennych właściwości cenionego w Chinach cytryńca chińskiego (łac. Schisandra chinensiss). Adaptogeny stosowane w kosmetyce, to rośliny, które zwiększają odporność skóry, szkodliwe bodźce fizyczne i chemiczne.

W przypadku osób ze skórą naczyniową, która łatwo ulega zaczerwienieniu głównym problemem jest jej nadmierna reaktywność pod wpływem przeżywanych emocji (strachu, złości, stresu), a także czynników atmosferycznych (słońca, mrozu, wiatru). Przy ekstremalnie niekorzystnych warunkach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, naczynka pękają. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest zabieg rossatore xpress.

Działanie zabiegu rossatore xpress:

  • obniża nadreaktywność skóry,
  • działa przeciwzapalnie,
  • poprawia koloryt skóry
  • odbudowuje naruszoną barierę hydrolipidową.

 

Elementy zabiegu rossatore xpress:

Rossatore peel– oczyszczająco- wzmacniający peeling z azeloglicyną i kwasem mlekowym

Rossatore serum– adaptogenne serum z liofilizowanym cytryńcem chińskim i niacynamidem

Rossatore mask– przeciwzapalna maska łącząca adaptogenne właściwości cytryńca chińskiego z przeciwbakteryjnym działaniem kwasu szikimowego i azeloglicyną.

Rossatore carem blur effect– przeciwrumieniowy krem łagodzący objawy neurogennego (wywołanego stresem)stanu zapalnego i zaczerwienienia skóry. Receptura oparta na cytryńcu chińskim, azeloglicynie i niacynamidzie. Działanie składników aktywnych wsparte jest zastosowaną technologią rozpraszającą światło- blur.

 

Cytryniec chiński w Chinach nazywany jest wu-wei-zi (czyt. „łu-łej-dzy”), co znaczy owoc o pięciu smakach.

Jego okrywa jest słodka, miąższ kwaśny, nasiona gorzkie i cierpkie, a proszek z nasion podczas przechowywania nabiera słonego smaku.

Owoce cytryńca- tworzące jasnoczerwone grona dojrzewają we wrześniu.

Zawierają schisandrynę- substancję o właściwościach wzmacniających i tonizujących oraz pozytywnie wpływającą na układ nerwowy i wydolność fizyczną. Poza tym cytryniec chiński to także bogactwo innych elementów, takich jak witamina E i C, żelazo, miedź, mangan, nikiel, molibden, tytan, cynk, magnez i potas.

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości