Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

ROSE DE MER


price230

ROSE DE MER jest w 100% naturalnym profesjonalnym peelingiem, który ma odświeżyć i odmłodzić skórę twarzy. Jest połączeniem morskich roślin, minerałów i soli. ROSE DE MER złuszcza skórę przy minimalnym jej uszkodzeniu. Daje wyraźną poprawę na różne choroby skóry i może być również stosowany na klientach w każdym wieku i koloru skóry.

Normalnie warstwy skóry regenerują się co 15 do 30 dni. Ten proces jest opóźniony lub wstrzymany w późniejszym wieku lub gdy skóra jest uszkodzona. Nadmiar warstw skóry blokuje naturalną produkcję wilgoci, a nadmiar melaniny powoduje szereg powikłań dermatologicznych. 
ROSE DE MER pobudza komórki naskórka do prostszego rozprzestrzeniania się i usuwania martwych komórek skóry. Połączone działanie tarcia i morskich krzemianów, zmniejsza mikro-uraz skóry i pobudza naturalny proces odnowy, pobudza syntezę kolagenu oraz poprawia ogólną strukturę naskórka.
ROSE DE MER pobudza skórę klienta do optymalnego odbioru aktywnych składników. Może być używany w profesjonalnych zabiegach na konkretne choroby skóry, takie jak ostry trądzik i starzenie się skóry.

• Opcje dla peelingu głębokiego i płytkiego,
• Kontrola głębokości peelingu  w przeciwieństwie do większości rozwiązań chemicznych, 
• Zwiększenie penetracji składników aktywnych, 
• Przygotuje skórę do bardziej ukierunkowanego leczenia

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości