Peeling enzymatyczny


time10 min.
price20

W salonie OASIS BEAUTY& SPA proponujemy Państwu zabieg peelingu enzymatycznego na twarz.

Peeling twarzy to zabieg złuszczania naskórka za pomocą peelingu do twarzy zawierającego enzymy roślinne. Peeling enzymatyczny jest bardzo delikatny i szczególnie poleca się go do cery naczynkowej, wrażliwej i suchej, bo nie zawiera drobinek ścierających i nie powoduje mechanicznych podrażnień skóry, a złuszczanie martwych warstw naskórka następuje poprzez wpływ enzymów roślinnych na rozpuszczenie warstwy rogowej naskórka.

W naszym salonie OASIS BEAUTY& SPA pracujemy na peelingu enzymatycznym z papainą od polskiej firmy Dottore. Peeling enzymatyczny zawiera aż 99,5% składników pochodzenia naturalnego.

Wskazania do zabiegu:

  • – złuszczanie zbędnych, martwych komórek naskórka
  • – oczyszczanie i wygładzanie powierzchni skóry
  • – zmniejszenie suchości i szorstkości skóry
  • – przygotowanie skóry do przyjęcia substancji aktywnych.

Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry także wrażliwej i alergicznej.

Skład peelingu:
3% gliceryny
2% oleju z nasion Sacha Lnchi
1% papainy
0,2% squalenów

Papaina rozpuszcza warstwę rogową naskórka pozostawiając skórę oczyszczoną i odświeżoną. Po zabiegu skóra staje się bardziej miękka i rozjaśniona. Enzym wpływa także na procesy regeneracyjne skóry dzięki czemu peeling puratore wskazany jest do pielęgnacji i oczyszczania cery trądzikowej. Może być stosowana jako zamiennik dla kwasów AHA. Zastosowanie peelingu puratore podczas zabiegu kosmetycznego zapewnia bardziej efektywne przenikanie substancji aktywnych zawartych w innych preparatach. Odpowiedni dobór substancji aktywnych i ich stężeń oraz przyjemna forma puszystej pianki umożliwia efektywne działanie nawet na najdelikatniejszej i nadwrażliwszej skórze.

W salonie OASIS BEAUTY& SPA wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów.