Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

KERATYNOWE PROSTOWANIE I ODŻYWANIE WŁOSÓW STYLER JOICO


time30-60 min.
price60-100

Co to keratynowe prostowanie włosów w Krakowie.

Masz niesforne włosy, które często jest bardzo ciężko utrzymywać w porządku? W takim przypadku należy nas odwiedzić i dostać keratynowe prostowanie włosów. Niewiele osób wiedzą, że keratyna prostuje włosy. Jest to procedura medyczna, podczas której prostują się włosy i ma ona działanie lecznicze. Jej celem jest regeneracja zniszczonych włosów. Nowa keratynowa prostownica JOICO nie tylko nie uszkodzi włosów, ale pomoże lepiej je pielęgnować!

Prostowanie włosów keratyną różni się od innych środków do prostowania, ponieważ nie zmienia strukturę włosów. Głównym składnikiem prostownika jest ciecz keratyny. To pozwala, płynu wnikać w puste przestrzenie włosów i ich wypełniać.Pod wpływem temperatury, keratyna robi się warstwą ochronną włosów. Dzięki temu włosy robią się lśniące i gładkie.

To jak wyprostować włosy za pomocą keratyny. Ten zabieg do pielęgnacji włosów składa się z 4 etapów.
1. Oczyszczanie;
2. odżywianie;
3. odbudowa;
4. nawilżanie.
W Oasis Beauty & Spa używamy tylko najlepsze środki do włosów, aby wykonać tą procedurę.

Cena prostowania keratyną W Krakowie

W Oasis Beauty & Spa nasi kwalifikowani specjaliści,zadbają o Ciebie i Twoje włosy. Wyjdziesz z nasego salonu z pięknyim, zdrowymi i lśniącymi włosami. A wszystko to w dostępnej cenie. Aby zobaczyć cenę prostowania włosów w naszym salonie kliknij link.

Rezerwacja na wizytę w Oasis Beauty & Spa

Aby zarezerwować prostowanie keratyną kliknij ten link lub zadzwoń:
+48 (518), 739-012
48 (12) 421-30-14

Korzyści keratynowego prostowania włosów w Oasis Beauty & Spa

W Oasis Beauty & Spa nasi specjaliści używają tylko najlepszych kosmetyków takich brendów jak PAUL MITCHELL AWAPUHI i JOICO. Korzyści z tej procedury wykonywanej przez naszych specjalistów:
● Stan włosów poprawia się jednocześnie z zewnątrz i od wewnątrz,odbudowa struktury włosów odbywa się przez witaminy które mieści substancja,co bardzo polepsza wygląd włosów
● Wyniki tej procedury w salonie widać od razu
● Efekt utrzymuje się od 3 do 5 miesięcy, a następnie keratyna zaczyna stopniowo wypłukiwać się z włosów i ich struktura wraca do normy.
● Po prostowaniu keratyną, możesz zaoszczędzić czas na stylizacji włosów, ponieważ włosy wyglądają świetnie na co dzień.
● Procedurę można powtórzyć po ukończeniu poprzedniego efektu. Z każdą następną procedurą prostowania keratyną, poprawia się stan włosów.Włosy się wzmacniają i robią się prostymi i miękkimi.
Oferujemy nie tylko procedurę prostowania keratyną, ale także dużo innych usług. Więc jeśli chcesz zrobić stylizację włosów lub obciąć je,nasz fryzjer chętnie ci pomoże. Odwiedź Oasis Beauty & Spa, najlepszy salon w Krakowie mieszczący się w centrum miasta.

Może cię również zainteresować:

Rekonstrukcja włosów

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości