Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

Strzyżenie dziecięce


time30 min.
price40-60

Fryzury dla chłopców
Jak mówi amerykańskie przysłowie – piękna fryzura i wypolerowane buty dziecka – obietnica jego sukcesu w przyszłości. Dlatego bardzo ważne jest nauczenie chłopca dbania o siebie, począwszy od wczesnego wieku. W wieku od 3 do 10 lat chłopcy są bardzo aktywni, więc ich fryzura i fryzura powinny być tak wygodne i szybkie, jak to możliwe. W tym samym czasie mamy chcą, aby ich dziecko wyglądało stylowo i modnie.

Fryzury dziecięce dla chłopców – to w większości interpretacje na temat fryzur męskich dla dorosłych. Klasyczne fryzury dla chłopców to „boks”, „pół-box”, „jeż”, „plac zabaw”, odmiany quadów i inne. Wielu rodziców nie zwraca uwagi na strzyżenie dziecka, a mimo wszystko odpowiednio dobrana fryzura sprawia, że ​​chłopiec jest stylowy i nowoczesny, co niewątpliwie wpływa na jego bycie w zespole dziecięcym, pomaga rozwinąć pewność siebie. Ponadto dziecko już od dzieciństwa rozwija niezbędny nawyk, aby dbać o włosy i zwracać uwagę na wygląd.

Nasi fryzjerzy zawsze pomogą wybrać odpowiednią fryzurę dla Twojego dziecka. W młodym wieku z fryzurami drobnych mężczyzn można i trzeba eksperymentować, dając upust fantazji – uważa się, że twórcza fryzura u dzieci przyczynia się do rozwoju twórczego myślenia.

Fryzury dla dziewczynek
Jaka mała dziewczynka nie marzy o roli księżniczki – pięknej i uroczej? W tym nie ma nic złego i ambitnego, wręcz przeciwnie, dziewczyna z wczesnego dzieciństwa kształtuje jej smak i styl, uczy się zachować formę i wyglądać schludnie i elegancko. Bez pięknej fryzury i zadbanych włosów, postaraj się o rolę małej księżniczki, która nie zadziała.

Klasyczną opcją są tylko proste włosy o długości poniżej ramion. Takie włosy są najbardziej wygodne w warkoczach i aby zachować ich schludny wygląd, wystarczy kilka razy przyciąć końcówki w ciągu kilku miesięcy.
Jeśli chcesz zrobić małą dziewczynkę swojej małej dziewczynki, mistrzowie naszego salonu zaoferują Ci kreatywną fryzurę.
Teraz nikt nie przejdzie, nie patrząc na twój skarb, a twoje dziecko poczuje się indywidualne i będzie w centrum uwagi.

ODWIEDŹ OASIS NASZ SALON!

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości