Przycinanie brody w Krakowie


time30 min.
price10-30

Zrób przycinanie brody w Oasis Beauty & Spa

Historycznie , broda była uważana za atrybut charyzmatycznej osobowości, była symbolem siły i twardego charakteru. W ostatnich latach broda została najpopularniejszym trendem mody. Broda może zrobić każdy rodzaj twarzy bardziej dojrzałym, męskim i może ukryć deformacje twarzy.Nie ma znaczenia, jakie długie masz włosy, typ włosów,są proste czy kręcone, pasuje broda każdemu. Z tym trendem przyszłą, potrzeba stylizacji i przycinania i brody. W Oasis Beauty & Spa nasz fryzjer opowie Ci, jak wybrać styl brody dla siebie.
Jeśli chcesz zrobić strzyżenie brody,nasza stylistka pomoże Ci z wyborem stylu brody,pasującym do typu twojej twarzy:

Długa wąska twarz
Dla długiej twarzy, najlepszym wyjściem będą krótkie włowsy. Trochę 5 godzinnej cieńi lub dwa dni wzrostu w dolnej połowie twarzy będzie cudowne.

Okrągła twarz
Należy unikać krzaczastej bokobrody i długiej brody. Należy wybrać solidną bródkę, które pomoże zmniejszyć twarz i zrobi ją delikatnie dłuższą.

Twarz kwadratowa
Aby zmiękczyć kwadratowe linii żuchwy należy odpuścić brodę na całej twarzy, i krótko ją obciąć. Z taką brodą dół twarzy będzie wyglądać nieco bardziej okrągły.

Cena przycinania brody W Krakowie

Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą Ci wybrać styl brody, który będzie najbardziej ci pasować, i będą dbać o nią. Dostaniesz najlepsze usługi w Krakowie po obcinaniu brody za najlepszą cenę. Jeśli chcesz, przyciąć brodę, odwiedź nas w Oasis Beauty & Spa! Znajdź cenę tutaj.

Daj nam zadbać o twoją brodę

Zarezerwój termin klikając ten link lub zadzwoń:
+48 (518) 739-012
+48 (12) 421-30-14

Dlaczego Oasis Beauty & Spa

Dziś broda to styl meżcyzny. Broda to nowa, bardzo popularna moda wpośród meżczyzn. Łatwo zauważyć, że człowiek z brodą wygląda harmonijnie. Dziś nieogolone policzki i broda są symbolami męskiej brutalności. Styliści świata pozwoliły zapomnieć o goleniu i zaproponowali dużo pomysłów stylu brody. Istnieje wiele rodzajów fryzury brody. W naszym zakładzie fryzjerskim nasze specjaliści mają certyfikaty ze szkół fryzjerskich i korzystają z najlepszych produktów. Mamy dużo pomysłów dla Ciebie, które pomogą Ci wyglądać fajnie, i elegancko.Zapraszamy do salonu Oasis Beauty and SPA w Krakowie!

Może Cię również zainteresować:

Strzyżenie męskie