Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

Paul Mitchell Tea Tree


time40 – 90 min.
price80 – 120 zł

Tea Tree

KUPUJĄC KOSMETYKI Z SERII TEA TREE POMAGASZ SADZIĆ DRZEWA

Firma Paul Mitchell angażuje się w ochronę środowiska poprzez szeroką współpracę z międzynarodową organizacja non-profit AMERICAN FORESTS. Organizacja ta zajmuje się między innymi sadzeniem drzew na całym świecie. Każdy wyprodukowany kosmetyk z serii Green Tea Tree Paul Mitchell jest równoznaczny z zasadzeniem jednego drzewa, po to by równoważyć emisję dwutlenku węgla wytwarzanego podczas produkcji i dystrybucji kosmetyków. Firma Paul Mitchell wspiera program American Forests’ Global ReLeaf przekazując środki pieniężne na dodatkową ochronę zasobów naturalnych na całym świecie. Z Twoja pomocą, posadziliśmy juz ponad 100.000 drzew na całym świecie w ciągu 5 lat.

Special

Dlaczego drzewo herbaciane?
Moc olejku z drzewa herbacianego oraz jego lecznicze właściwości docenili Aborygeni już wieki temu. Stosowali go niemal na wszystkie schorzenia, poczynając od bólu mięśni kończąc na swędzeniu skóry głowy.
Tea Tree – maksymalne orzeźwienie i energetyzujące aromatyczne doznania

Lavender Mint

Odkryj wzmacniające nawilżanie. Aromatyczny szampon i odżywka z serii Lavender Mint, bogate w orzeźwiającą miętę, zieloną herbatę i kojącą zmysły lawendę pozostawią Twoje włosy miękkie, odżywione i optymalnie nawilżone. Ten doskonały zestaw pomoże Ci ukoić nerwy i pozbyć się wszystkich złych emocji.

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości