Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

Zabieg depilacji woskiem karku


time30 min.
price50

W salonie OASIS BEAUTY& SPA proponujemy Państwu zabieg depilacji woskiem karku.

Jednym ze sposobów usunięcia włosów na karku jest wydepilowanie ich woskiem. Zabieg ten wymaga precyzji i ostrożności, dlatego warto wykonać go w salonie kosmetycznym. Przy niektórych fryzurach włoski na karku wyglądają nieestetycznie.

Na czym polega depilacja karku woskiem?

Ten zabieg polega na usuwaniu włosków wraz z cebulkami z okolic karku. Dzięki niej usuwany jest też praktycznie niewidoczny meszek. Przynosi on efekty na około 4 tygodnie.

Rodzaje wosku

Zimny w plastrach – ta metoda jest bardzo prosta. Wystarczy gotowe plastry rozgrzać w dłoniach, przyłożyć i zerwać szybkim ruchem.Gorący wosk – ten sposób jest bardziej skuteczny. Musimy zacząć od podgrzania wosku i rozprowadzenia go w odpowiednich miejscach. Przykładamy plaster do skóry i odrywamy go gwałtownym ruchem.

Po depilacji woskiem

Musimy zmyć resztki wosku. Najlepiej zrobić to za pomocą oliwki dla dzieci, ponieważ dodatkowo złagodzi ona podrażnienia.

Jakie są przeciwwskazania do depilacji karku woskiem?

Nie jest ona zalecana dla osób cierpiących na zapalenie żył, żylaki, cukrzycę, padaczkę, łuszczycę, stany ropne i zapalne skóry. Nie nakładamy wosku na świeże rany, blizny, brodawki i świeżo opaloną skórę. Przeszkodą jest też uczulenie na wosk.

W salonie OASIS BEAUTY& SPA wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów.

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości