Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

Depilacja woskiem uda


time30 min.
price80

W salonie OASIS BEAUTY& SPA proponujemy Państwu zabieg depilacji woskiem ud.

Włoski na udach są zazwyczaj słabsze i mniej widoczne niż te, które znajdują się na łydkach. Wiele kobiet rezygnuje z ich depilacji, jednak, gdy przychodzą ciepłe dni chcemy mieć naprawdę gładkie nogi.

Dlaczego warto depilować uda woskiem?

Golenie maszynką sprawia, że odrastają one grubsze i mocniejsze. Dlatego jeśli decydujemy się na depilację ud, najlepiej zrobić to woskiem. Takie regularne zabiegi sprawiają, że włoski się osłabiają i wyrastają jeszcze rzadziej. Są wyrywane wraz z cebulkami.

Przed depilacją ud

Przed depilacją konieczny będzie peeling, dzięki któremu wosk będzie przyklejał się do nóg i poprawi to jej skuteczność. Nie nakładamy żadnych balsamów, ponieważ skóra musi być odtłuszczona. Najlepiej decydować się na nią od razu po kąpieli. Włoski muszą mieć długość około 2-5 mm.

Depilacja woskiem ud – przebieg

Wykonywana jest za pomocą plastrów z woskiem. Są one rozgrzewane w dłoniach, a następnie zrywane szybkim ruchem. Pozostałości wosku usuwamy za pomocą oliwki lub kremu po goleniu. Jest to dosyć bolesny zabieg, ale warto go wykonać, bo efekty utrzymują się nawet do 4 tygodni.

Pielęgnacja ud po depilacji

Po depilacji skóra może być przesuszona, a włoski mogą wrastać i pojawiać się nieestetyczne podrażnienia. Musimy regularnie złuszczać martwy naskórek za pomocą peelingu i nawilżać uda balsamami lub innymi kosmetykami.

Przeciwwskazania do depilacji woskiem

alergia na wosk,podrażnienia po opalaniu,żylaki,świeże rany i blizny,stany zapalne skóry,zapalenie mieszków włosowatych

W salonie OASIS BEAUTY& SPA wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów.

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości