Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

Depilacja woskiem nosa


time10 min.
price20

W salonie Oasis Beauty&Spa proponujemy Państwu zabieg depilacji woskiem nosa.

Włosy w nosie są nam bardzo potrzebne – to naturalna zapora, która zatrzymuje pył i kurz. Jednak jeżeli są za długie to wyglądają bardzo nieestetycznie. Ta przypadłość to problem wielu mężczyzn. Zbędne owłosienie nosa można usunąć stosując metodę depilacji woskiem.

Jak przebiega depilacja woskiem nosa?

Nos to bardzo wrażliwe miejsce, dlatego depilację trzeba wykonywać delikatnie i ostrożnie. Warto wybrać się do salonu kosmetycznego żeby ten zabieg wykonała nam osoba, która się na tym zna. Przed użyciem gorącego wosku należy nałożyć puder, dzięki któremu uzyskamy lepszy efekt. Kosmetyczka usuwa włosy wraz z cebulkami. Resztki wosku usuwane są za pomocą oliwki lub specjalnego preparatu po depilacji. Efekty zabiegi utrzymują się do około 4 tygodni.

Przeciwwskazania do depilacji woskiem

Nie stosuje się jej u osób z cukrzycą, alergią na wosk, mających stany ropne i zapalne, świeże rany i blizny, suchą skórę, problem z krzepliwością krwi.

W naszym salonie Oasis Beauty& Spa wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości