Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

Depilacja woskiem łydki i kolana


time30 min.
price60

W salonie OASIS BEAUTY& SPA proponujemy Państwu zabieg depilacji woskiem łydek wraz z kolanami.

Owłosienie na łydkach i kolanach jest bardzo kłopotliwe, ponieważ włosy są zazwyczaj bardzo widoczne i trzeba je często golić, ponieważ szybko odrastają. Włoski na udach mają to do siebie, że nie widać ich tak bardzo oraz rosną słabsze. Łydki i kolana możemy wydepilować za pomocą wosku.

Jak przygotować się do depilacji?

Najważniejsze jest wykonanie peelingu. Nie używamy też żadnych balsamów, ponieważ skóra musi być odtłuszczona. Żeby depilacja przebiegła sprawniej możemy użyć sypkiego pudru. Włoski muszą mieć około 2-5 mm, inaczej będzie ona nieskuteczna.

Depilacja woskiem łydek i kolan – przebieg

Przebiega ona przy pomocy plastrów, które rozgrzewa się w dłoniach i nakłada na ciało. Wygładza się je zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów, a następnie odrywa szybkim ruchem. Pozostałości wosku usuwamy za pomocą oliwki lub specjalnego preparatu, który jednocześnie łagodzi podrażnienia. Dzięki tej metodzie możemy cieszyć się gładką skórą nawet przez 4 tygodnie!

Czy depilacja woskiem jest bolesna?

Niestety, ale nie jest to przyjemny zabieg, zwłaszcza jeżeli mamy wrażliwą skórę i niską wytrzymałość na ból.

Przeciwwskazania do depilacji woskiem

Jeżeli mamy żylaki, rozszerzone naczynia włosowate, cukrzycę, świeże rany i blizny, zapalenie mieszków włosowych, podrażnienia po słońcu, to lepiej nie decydujmy się na tą metodę depilacji.

W salonie OASIS BEAUTY& SPA wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów.

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości