Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

DEPILACJA BIKINI W KRAKOWIE


time30 min.
price80

Depilacja linii bikini

Lato to sezon urlopów, plaż i morza. Jest to czas w roku, kiedy kobiety chcą mieć gładkie ciało, jest to możliwe. Depilacja strefy bikini jest popularna nie tylko w tym sezonie, ale przez cały rok. Istnieje wiele różnych rodzajów linii bikini, usuwania włosów. W Oasis Beauty&Spa oferujemy Ci depilacje bikini woskiem, która jest uważana za jeden z najlepszych sposobów, aby pozbyć się niechcianych włosów. Zabieg depilacji bikini pozwala mieć jedwabiście gładką skórę na dłuższy okres czasu, wzrastające z powrotem włosy stają się coraz cieńsze, a po jakimś czasie w porównaniu do trwałego usuwania włosów nie uszkadzają powierzchni skóry i woskowanie jest mniej bolesne. Aby osiągnąć bezbolesną depilację strefy bikini personel powinien być odpowiednio wykwalifikowany i doświadczony.

Ceny depilacji bikini w Krakowie w Oasis Beauty&Spa

Depilacja linii bikini jest komfortowa i precyzyjnie wykonywana przez naszych specjalistów, którzy sprawią, że wrócisz ponownie do Oasis Beauty&Spa.
Aby zobaczyć cennik kliknij tutaj.

Umów się na wizytę w Krakowie w Oasis Beauty&Spa

Aby uzyskać depilację woskiem linii bikini kliknij tutaj lub zadzwoń:

+48 (518) 739-012
+48 (12) 421-30- 14

Dlaczego powinnaś wybrać depilację w Oasis Beauty&Spa

W Oasis Beauty&Spa wykwalifikowana kosmetyczka profesjonalnie pomoże usunąć wszystkie niechciane włosy, które Cię irytują. Nasz salon jest najlepszym miejscem, aby wykonać depilację linii bikini. Nie po raz pierwszy nasi specjaliści pomogą przeprowadzić ten zabieg w najbardziej łagodny i bezbolesny sposób, tak, że nie będziesz miała żadnego dyskomfortu i nieprzyjemnego odczucia.

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości