Certyfikat - bezpieczna turystyka Małopolska
Travelers’ Choice 2020

Depilacja dla wąsów w Krakowie


time15 min.
price20

Zrób depilację wąsów w Oasis Beauty & Spa

Depilacja wąsów to wybór kobiet, które wolą nie mieć niechcianych i irytujących zarostów. Depilacja wąsów może być wykonana przez gwintowanie, kremy do depilacji i wosk. Procedura depilacji woskiem w porównaniu z innymi nie jest bolesna i nie szkodzi skórę a efekty trwa dłużej niż od kremu do depilacji. Po zabiegu efekt będzie trwać do kilku tygodni. Zabieg wykonywany jest za pomocą gorącego wosku, który nakłada się na skórę, a następnie szybko odrywa się zostawiając skórę gładką i delikatną. Jeśli chcesz usunąć zarost,odwiedź nas w Oasis Beauty & Spa, który znajduje się w samym sercu Krakowa.

Depilacja wąsów W Krakowie

Nasz salon, który znajduje się w samym centrum Krakowa oferuje ci profesjonalne usługi,zawodowych specjalistów i najlepsze ceny,które można znaleźć. Przyjdź i zrób depilację woskiem teraz. Cennik depilacji wąsów można znaleźć tutaj.

Zrób depilascję teraz w Oasis Beauty & Spa

Chcesz gładką, przjemną twarz?Odwiedzenia nas w Oasis Beauty & Spa. Aby zarezerwować procedurę wystarczy przejść na ten link lub zadzwonić:
+48 (518) 739-012
+48 (12) 421-30- 14

Dlaczego Oasis Beauty & Spa?

Depilacja twarzy woskiem dotychczas jest najpopularniejszym sposobem do usuwania włosów,które tak nienawidzą pani.U nas w salonie, możesz zrobić nie tylko depilację wąsów, ale również innych części ciała,potrzebujących usunięcia niechcianych włosów. Nasza profesjonalna kosmetyczka delikatnie i umiejętnie usunie niechciane włosy bez uszkodzenia skóry, gorącym woskiem najlepszej jakości i zrobi ci gładką i piękną,czystą skórę. Zapraszamy do Oasis Beauty & Spa,uzyskasz tu najlepszą depilację woskiem.

Może Cię również zainteresować:

Górna warga woskowanie

Salon OASIS

Ваше сообщение было отправлено

Błąd podczas wysyłania wiadomości