Zabieg depilacji woskiem górnej wargi


time15 min.
price20

W salonie OASIS BEAUTY&SPA proponujemy Państwu zabieg depilacji woskiem górnej wargi.

Włoski pojawiające się na górnej wardze czyli tzw. „wąsik” – ta przypadłość przyprawia wiele kobiet o dreszcze! Można sobie z nim poradzić regularnie wykonując depilację woskiem.

Skąd się biorą włoski na górnej wardze?

To sprawa naszych genów, często dziedziczymy „wąsik” po mamie lub babci. Jest on też skutkiem problemów z hormonami, z tarczycą, narządami rodnymi i przysadką mózgową. Po uporaniu się z chorobami często owłosienie znika. Skłonność do „wąsika” mają szczególnie kobiety o ciemnych włosach i karnacji.

Depilacja woskiem górnej wargi – przebieg

Pierwszym krokiem jest odtłuszczenie skóry. Następnie nakłada się na nią rozgrzany wosk i plaster, po czym odrywa się go szybkim, zdecydowanym ruchem. To pomoże nam usunąć włoski wraz z cebulkami. Musimy pamiętać o pielęgnacji i nawilżaniu skóry, aby uniknąć podrażnień. W salonach kosmetycznych nakładany jest krem podepilacyjny, który ma kojące działanie.

Jak długo utrzymuje się efekt depilacji woskiem?

Gładką skórą nad górną wargą możemy cieszyć się przez około miesiąc. Czasem są to dwa tygodnie, czasem nawet więcej niż cztery, w zależności od człowieka.

W naszym salonie OASIS BEAUTY&SPA wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów.