Zabieg depilacji woskiem brody


time15 min.
price20

W salonie OASIS BEAUTY&SPA proponujemy Państwu zabieg depilacji woskiem brody.

Depilacja woskiem brody to zabieg skierowany zarówno dla mężczyzn, którzy chcą się trwale pozbyć owłosienia na twarzy, ale też dla kobiet, które zmagają się z problemem nadmiernego owłosienia na twarzy m.in. z powodu zaburzeń hormonalnych.

Depilacja gorącym woskiem

To najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda, ponieważ gorący wosk rozgrzewa mieszki włosowe i usuwa włoski wraz z cebulkami. Jeżeli powtarzamy zabiegi regularnie, to będą wyrastać słabsze i będzie ich mniej.

Przebieg depilacji woskiem brody

Żeby depilacja woskiem przebiegła pomyślnie musimy zapuścić włoski na długość około 5 mm. Zabieg rozpoczyna się od rozgrzania wosku do odpowiedniej temperatury i delikatnego nałożenia go na depilowaną powierzchnię. Następnie za pomocą plastrów wykonujemy depilację, odrywając je szybkim ruchem. Po zabiegu należy posmarować depilowane miejsce oliwką lub specjalnym preparatem po goleniu, który usunie resztki wosku i złagodzi podrażnienia.

Czy depilacja woskiem brody jest bolesna?

Niestety jest to dosyć bolesny zabieg, zwłaszcza że twarz jest bardzo wrażliwym miejscem. Jednak jest o wiele bardziej skuteczna niż golenie maszynką lub wyrywanie pojedynczych włosków pęsetą. Jej efekty utrzymują się przez około cztery tygodnie.

Przeciwwskazania do depilacji woskiem

Depilacji woskiem nie powinna być stosowana u osób mających cukrzycę, żylaki, popękane naczynka, alergię na wosk, stany ropne i zapalne, świeże blizny, obrzęki, problem z krzepliwością krwi i suchą skórą. Nie jest wskazana dla kobiet w ciąży będącym w jej ostatnim trymestrze.

W salonie OASIS BEAUTY& SPA wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów.