Depilacja woskiem ręce


time45 min.
price90 zł

W salonie OASIS BEAUTY& SPA proponujemy Państwu zabieg depilacji woskiem rąk.

Na depilację rąk decyduje się wiele kobiet, zwłaszcza brunetek o ciemnej karnacji, które mają dosyć gęste owłosienie w tym rejonie. O to, żeby mieć gładkie ręce dbamy zwłaszcza w porze letniej, gdy chodzimy w bluzkach i sukienkach bez rękawów. Dobrą metodą na usunięcie włosków jest depilacja woskiem. Jej efekty są widoczne nawet do czterech tygodni.

Dlaczego warto wybrać depilację woskiem?

Dzięki tej metodzie włoski wyrywane są razem z cebulkami, dlatego nie odrastają zbyt szybko. Golenie maszynką rąk nie jest dobrym pomysłem, ponieważ będą one wyrastać jeszcze grubsze i mocniejsze. Tym sposobem gładka skóra utrzyma nam się najwyżej kilka dni, a częste golenie może ją narazić na podrażnienia. Dzięki regularnym zabiegom depilacji woskiem włoski zaczną odrastać coraz słabsze i będzie ich mniej.

Na czym polega depilacja woskiem?

Może się odbywać na ciepło lub na zimno. Depilacja na ciepło polega na nakładaniu na skórę ciepłego wosku i odrywania go razem z włosami za pomocą bawełnianych pasków. Depilacja na zimno przebiega za pomocą plastrów z woskiem, które rozgrzewa się w dłoniach. Przykleja się je do skóry i odrywa szybkim ruchem. Depilacja woskiem to dosyć bolesny zabieg, dlatego warto zaraz po niej zastosować środki chłodzące i łagodzące.

Depilacja woskiem – przeciwwskazania

Należą do nich rozszerzone naczynia włosowate, żylaki, niezagojone rany, świeże blizny, zapalenia skóry, podrażnienia po opalaniu, alergia na wosk, zapalenie mieszków włosowatych.

W salonie OASIS BEAUTY& SPA wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów.