Depilacja woskiem nóg dla mężczyzn


time90 min.
price140

W salonie OASIS BEAUTY& SPA proponujemy Państwu zabieg depilacji woskiem nóg dla mężczyzn.

Depilacja nóg zawsze była raczej domeną kobiet, jednak zaczyna ją stosować coraz więcej mężczyzn. Wielu z nich zaczyna korzystać z usług kosmetyczki, ponieważ chcą się pozbyć bujnego owłosienia na nogach. Jednym ze sposobów jest depilacja woskiem.

Dlaczego wybrać depilację woskiem?

Golenie maszynką przynosi efekty na bardzo krótko, poza tym wiąże się z występowaniem podrażnień. Depilacja woskiem daje długotrwałe efekty, mogą się utrzymywać nawet do 4 tygodni. Regularne wykonywanie zabiegów sprawia, że włoski wyrastają słabsze i jest ich mniej. Golenie maszynką powoduje zaś, że odrastają mocniejsze i grubsze.

Depilacja woskiem nóg – przebieg zabiegu

W salonach kosmetycznych zazwyczaj przebiega ona z użyciem gorącego wosku. Nakłada się go na skórę, a następnie odrywa szybkim ruchem za pomocą plastrów lub bawełnianych pasków. Żeby depilacja przebiegła pomyślnie należy mieć odtłuszczoną skórę, najlepiej wykonać wcześniej peeling. Zabieg jest dość bolesny, co może odstraszyć niektórych panów. Jednak warto stosować tę metodę, bo ból utrzymuje się krótko, a efekty są zadowalające! Po depilacji resztki wosku są usuwane specjalnym preparatem lub oliwką, które mają również załagodzić i zapobiegnąć podrażnieniom.

W salonie OASIS BEAUTY& SPA wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów.