Depilacja woskiem brzucha dla mężczyzn


time40 min.
price70

W salonie OASIS BEAUTY& SPA proponujemy Państwu zabieg depilacji woskiem brzucha dla mężczyzn.

Włosy na brzuchu nie wyglądają zbyt estetycznie. Często przeszkadzają mężczyznom, którzy chcą mieć gładką klatkę piersiową lub jest dla nich to konieczne, bo np. pływają lub nurkują zawodowo. Zdarza się również, że wyrastają one u kobiet, zwłaszcza u tych o ciemnych włosach i karnacji. Ich pojawianie się powodują również problemy hormonalne, przyjmowanie niektórych leków, niedoczynność tarczycy. Włoski pojawiające się na brzuchu można usunąć kilkoma metodami. Jedną z nich jest depilacja woskiem.

Na czym polega depilacja woskiem?

Depilacja brzucha przebiega za pomocą gorącego lub zimnego wosku. Pierwsza metoda polega na nakładaniu na ciało rozgrzewanego wosku i odrywaniu włosów za pomocą przeznaczonych do tego pasków. Depilacja na zimno przebiega przy użyciu plastrów z woskiem, które rozgrzewa się w dłoniach. Efekty zabiegu utrzymują się nawet do czterech tygodni, a jeżeli wykonujemy je systematycznie to włoski zaczną odrastać słabsze i będą mniej widoczne. Depilacja woskiem jest niestety bolesna, dlatego warto zastosować po niej preparaty chłodzące, które uśmierzą ból.

Dlaczego warto wybrać depilację woskiem?

Golenie maszynką okolic brzucha nie jest dobrym pomysłem. Włoski będą odrastać mocniejsze, ciemniejsze i kłujące. Mogą być widoczne nawet po kilku dniach. Maszynka może powodować podrażnienia. Efekty depilacji woskiem są o wiele trwalsze.

W salonie OASIS BEAUTY& SPA wykwalifikowana personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów.