Depilacja woskiem brwi dla mężczyzn


time20 min.
price25

W salonie OASIS.BEAUTY& SPA proponujemy Państwu zabieg depilacji woskiem brwi dla mężczyzn.

Stereotyp włochatego macho powoli odchodzi w zapomnienie. Dziś coraz więcej panów regularnie korzysta z usług kosmetyczki. Mimo wszystko, niektóre zabiegi wciąż są uważane za “niemęskie”, jak na przykład regulacja brwi. Czy słusznie?

Gęste, krzaczaste, zrośnięte i generalnie żyjące swoim życiem brwi nie dodają uroku nikomu – ani kobietom, ani mężczyznom. Wyglądają nieestetycznie i często są przedmiotem żartów. Jeśli tak jest również w Twoim przypadku -pozbądź się swojego problemu. W tej kwestii liczy się wyłącznie Twój komfort, dlatego nie zważaj na opinie innych. Pomimo tego, pamiętaj, że regulowanie brwi może być ryzykowne, jeśli zabierze się za to ktoś niedoświadczony. Na co więc trzeba uważać?

Nie zmieniaj kształtu brwi, jedynie skoryguj obecny. W ten sposób będą wyglądać naturalnie i nie zniekształcą Twoich rysów twarzybrwi nie mogą być za cienkie, wyglądają wtedy karykaturalnie jeśli Twoim problemem są zrośnięte brwi – zacznij od usuwania włosków znad nasady nosa. Całym brwiom przyjrzyj się dopiero po tym zabiegu.
Pierwszą regulację brwi najbezpieczniej jest wykonać wsalonie kosmetycznym. Profesjonalistka przeprowadzi zabieg szybko i bezboleśnie. Jednocześnie będziesz miał pewność, że znajdujesz się w dobrych rękach.

W salonie OASIS BEAUTY& SPA wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów.