Depilacja woskiem brody dla mężczyzn


time30 min.
price50

W salonie OASIS BEAUTY& SPA proponujemy Państwu zabieg depilacji woskiem brody dla mężczyzn.

Depilacja woskiem brody to zabieg skierowany zarówno dla mężczyzn, którzy chcą się trwale pozbyć owłosienia na twarzy, ale też dla kobiet, które zmagają się z problemem nadmiernego owłosienia na twarzy z powodu zaburzeń hormonalnych.

Depilacja gorącym woskiem

To najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda, ponieważ gorący wosk rozgrzewa mieszki włosowe i usuwa włoski wraz z cebulkami. Jeżeli powtarzamy zabiegi regularnie, to będą wyrastać słabsze i będzie ich mniej.

Przebieg depilacji woskiem brody

Żeby depilacja woskiem przebiegła pomyślnie musimy zapuścić włoski na długość około 5 mm. Zabieg rozpoczyna się od rozgrzania wosku do odpowiedniej temperatury i delikatnego nałożenia go na depilowaną powierzchnię. Następnie za pomocą plastrów wykonujemy depilację, odrywając je szybkim ruchem. Po zabiegu należy posmarować depilowane miejsce oliwką lub specjalnym preparatem po goleniu, który usunie resztki wosku i złagodzi podrażnienia.

W salonie OASIS BEAUTY& SPA wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów.