Depilacja woskiem bikini Hollywood


time60 min.
price120

W salonie OASIS BEAUTY& SPA proponujemy Państwu zabieg depilacji woskiem bikini Hollywood.

Depilacja Hollywood polega na całkowitym usunięciu włosków z okolic miejsc intymnych. Obejmuje wzgórek łonowy, wargi sromowe oraz miejsce między pośladkami. Od depilacji brazylijskiej różni się tym, że nie pozwala na zostawienie nawet wąskiego paska na środku łona. Dzięki depilacji Hollywood uzyskujemy całkowicie gładką skórę w tych rejonach.

Jak wygląda depilacja hollywoodzka woskiem?

Salony kosmetyczne powinny przede wszystkim zadbać o komfort klientki, ponieważ taka depilacja może ją krępować. Zazwyczaj dostajemy jednorazową bieliznę, a podczas zabiegu kolejno odsłaniane są depilowane sfery. Wosk nakładany jest aplikatorem, a włoski usuwa się bawełnianymi paskami. Depilacja wymaga precyzji i ostrożności, ponieważ skóra w tych okolicach jest bardzo wrażliwa. Zabieg może być dla nas trochę bolesny. Efekty takiej depilacji utrzymują się nawet do czterech tygodni. Pomaga nam ona również w utrzymaniu higieny miejsc intymnych.

Jak postępować po depilacji woskiem?

Starajmy się regularnie nawilżać skórę. Unikajmy gorącego prysznica, sauny i basenu, aż do momentu całkowitego zniknięcia podrażnień. Między zabiegami depilacji woskiem nie golimy się maszynką. Bezpośrednio po zabiegu nośmy nieuciskającą bieliznę, aby nie podrażnić skóry.

Jakie są efekty depilacji woskiem?

Przede wszystkim uzyskujemy gładką i miękką skórę, bez ani jednego włoska. Możemy się nią cieszyć nawet przez miesiąc. Jeżeli regularnie wykonujemy depilację woskiem to po jakimś czasie włoski będą odrastać wolniej oraz będą coraz słabsze.

Przeciwwskazania do depilacji woskiem

Jeżeli jesteśmy uczuleni na wosk to niestety ten rodzaj depilacji nie jest dla nas przeznaczony. Nie jest ona wskazana, gdy mamy oparzenia słoneczne, nadwrażliwą skórę, łuszczycę, niezagojone rany, świeże blizny, stany zapalne, zapalenie mieszków włosowych.

W salonie OASIS BEAUTY& SPA wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, tak aby Państwo byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów.