Boyzilian. Depilacja męska intymna


time120 min.
price250

W salonie OASIS BEAUTY&SPA proponujemy Paną zabieg depilacji miejsc intymnych.

Całkowite usunięcie owłosienia z miejsc intymnych.
Najczęściej depilacji poddają się mężczyźni dbający o ciało, komfort i higienę, sportowcy oraz kulturyści. Depilujemy szybko i perfekcyjnie najwyższej jakości woskiem marki Depileve przeznaczonym do tego zabiegu. Po zabiegu przez długi okres czasu (ok. 3-4 tygodnie) można się cieszyć idealnie gładką i czystą skórą.

Jak wygląda zabieg:

1. kosmetyczka przeprowadza wywiad z klientem

2. ustala czy istnieją przeciwskazania do zabiegu np. cukrzyca, przerwana ciągłość naskórka, rany, świeże blizny, egzema, przyjmowanie leków typu Retin-A, Renova, Differin, Isofretinoin

3. do zabiegu klient zakłada jednorazowe majtki, może zostać w podkoszulku lub koszuli

4. kosmetyczka zdezynfekuje i odtłuści skórę, i zaczyna depilować nakładając ciepły wosk

Jak się przygotować do zabiegu:

1. najlepiej jest wziąć wcześniej prysznic aby czuć się komfortowo podczas zabiegu.

2. jeśli nie ma takiej możliwości to klient może odświeżyć się wilgotnymi chusteczkami, które zawsze znajdują się w gabinecie

UWAGA!

Zabieg męskiej depilacji okolic intymnych to zabieg kosmetyczny, w żaden sposób nie jest związany z ofertą erotyczną w każdym przypadku zachowania wskazującego na inny cel wizyty w salonie niż zabieg kosmetyczny gabinet oraz kosmetyczka zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zabiegu lub wyprowadzenia klienta z gabinetu.

W salonie OASIS BEAUTY& SPA wykwalifikowany personel zajmie się daną usługą, więc aby Państwo byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów.