Manicure klasyczny w Krakowie


time40 min
price50

 Manicure
W salonie urody Oasis Beauty & SPA w Krakowie oferujemy Państwu szeroki zakres usług manicure. Manicure klasyczny to jedna z najbardziej popularnych usług do pielęgnacji paznokci. Klasyczny manicure w naszym salonie,wykonywany jest przez wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. W rezultacie, każdy klient otrzymuje piękne,zadbane dłonie oraz paznkcie z oryginalną stylizacją.

Manicure klasyczny (cążkowy)-co to jest? Na czym polega?

Manicure klasyczny to tradycyjny zabieg, który przez długi czas była praktycznie jedynym zabiegiem do pielęgnacji paznokci. Popularność manicure klasycznego polega na tym,że jest ten zabieg prosty,odbywa się szybko i efektywnie.

Metodyka wykonywania manicure klasycznego(cążkowego) w salonie OASIS

Etapy klasycznego manicure krok po kroku:

  • Najpierw zawsze stosujemy środek antyseptyczny na dłonie klienta;
  • W przypadku pozostania na paznokciach starego pokrycia,usuwamy go za pomocą zmywacza firmy O.P.I;
  • Nadajemy paznokciom kształtu za pomocą pilnika do paznokci
  • Nakładamy witaminowy fluid do usuwania skórek,lub zanurzamy palce w specjalnej wannie z ciepłą wodą;
  • Usuwamy narośnięte na płytce naskórki za pomocą cążek.
  • Nakładamy odżywkę wzmacniającą do paznokci firmy O. P. I.
  • Po 5 min nakładamy olejek nawilżający wokół płytek paznokci i lekkimi ruchami wcieramy do całkowitego wchłonięcia.

Cena klasycznego manicure w Krakowie

Wspaniały wynik, profesjonalny personel, dogodna lokalizacja salonu w centrum Krakowa i przystępna cena klasycznego manicure – to wszystko znajdziecie w salonie urody Oasis Beauty & SPA.

Jeśli chcecie skorzystać z usług specjalistów naszego salonu urody, umówcie się na wizytę już teraz,jest to bardzo proste.Szybka rezerwacja na manicure klasyczny w Krakowie.Wystarczy tylko kliknąć oasiskrakow.booksy.net, lub zadzwonić:
Tel. +48(518) 739-012;
Tel +48(12) 421-30-14.
Miasto Kraków, dzielnica Kazimierz, salon „Oasis”

Czy manicure klasyczny jest bezpieczny dla zdrowia?

Klasyczny manicure w salonie Oasis jest wykonywany tylko przez wysoko wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w branży nail manicure. Gabinet dla manicure wyposażony jest nowoczesnym sprzętem i komfortowymi meblami,ma to pozytywny wpływ na jakość i bezpiczeństwo wykonywanych zabiegów. Pracownicy salonu Oasis wykorzystują podczas zabiegów w zakresie pielęgnacji skóry i paznokci dłoń tylko profesjonalne, znane na całym świecie marki takie jak O. P. I i Organiq. Główną zaletą jest to,że nasz salon posiada różnego rodzaju przedsterylizacyjne i sterylizacyjne wyposażenia ( ultradzwiękowa myjka,UV sterylizator,kulkowy sterylizator i autoklaw ), co naszym zdaniem jest bardzo ważnym czynnikiem dla bezpicznego wykonywania wszystkich zabiegów w naszym salonie urody Oasis Beauty & SPA.

Przeciwwskazania do manicure klasycznego:

  • Cukrzyca;
  • Zakażenia grzybicze;
  • Uszkodzenie skóry w miejscu wykonywania zabiegu

Ile trawa manicure klasyczny?

Wykonywanie manicure klasycznego jest szybkie, bezpieczne i bezbolesne.Czas trwania zabiegu od 30min do 60min w zależniści od stanu skóry dłoni i paznokci klienta.Również czas zabiegu meże być zwiększony na życzenie klienta tak, aby zrobić manicure klasyczny z malowaniem lub stylizacją paznokci.

Specjaliści salonu urody Oasis Beauty & SPA w Krakowie spełnią wszystkie wymagania klientów aby stworzyć idelny mancure. Manicure klasyczny może być zakończony malowaniem lakierem,lub malowaniem french. Ponadto oferujemy Państwu szeroką gam nowoczesnych produktów do stylizacji paznokci.